wigilia2018 dom lomza
Łomża
czwartek, 13 grudnia 2018 12:28

Nie masz pomysłu na prezent? Pomoże Ci XOXO!

Napisane przez mat. płatny
Wszyscy wiemy jak trudno jest wybrać odpowiedni prezent. Zwłaszcza, jeśli chcemy podarować coś bliskiej osobie - mamie, małżonkowi, najlepszej przyjaciółce. Czy to urodziny, czy święta - XOXO z przyjemnością pomoże w zorganizowaniu jedynego w swoim rodzaju prezentu!
czwartek, 13 grudnia 2018 10:38

Temida choruje? Pracownicy sądów na zwolnieniach

Napisał mylomza
Na 53 urzędników i pracowników obsługi zatrudnionych w Sądzie Okręgowym w Łomży, nieobecne są aż 23 osoby, z czego 18 przebywa na zwolnieniach lekarskich. - Rozprawy odbywają się na bieżąco - informuje sędzia Krzysztof Adamiak. Dużo gorsza sytuacja jest m.in. w Grajewie i Wysokiem Mazowieckiem.
czwartek, 13 grudnia 2018 09:43

Gruzini wypadli z drogi [FOTO]

Napisał mylomza
Czterech obywateli Gruzji podróżowało osobowym Fordem, którego kierowca z nieustalonych dotąd przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z drogi. Do zdarzenia doszło około godz. 8:00 na ulicy Sikorskiego. Jedna osoba została przewieziona do szpitala.
czwartek, 13 grudnia 2018 09:16

Stach Konwa z koszulką "KONSTYTUCJA" [FOTO]

Napisał mylomza
Pomnik Stacha Konwy u zbiegu ulic Wojska Polskiego i Nowogrodzkiej ustawiono w 1958 roku. Dzisiaj, nieznani dotąd sprawcy, postanowili przyozdobić legendarnego przywódcę Kurpiów koszulką z napisem "KONSTYTUCJA". Czy ma to związek z faktem, że 13 grudnia obchodzimy rocznicę wprowadzenia stanu wojennego?
czwartek, 13 grudnia 2018 07:21

Greenvit buduje w Łomży fabrykę [FOTO]

Napisane przez mylomza/UM Lomza
Akt erekcyjny pod budowę zakładu produkcyjnego firmy Greenvit Sp. z o. o. wmurowano przy ul. Akademickiej w Podstrefie Łomża Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Za ponad rok ruszy tam produkcja wysokiej jakości ekstraktów roślinnych, gdzie zatrudnienie znajdzie 50 osób - informuje Ratusz.
środa, 12 grudnia 2018 18:06

Potrącenie na przejściu

Napisał mylomza
Do potrącenia doszło tuż przed godz. 17:00 na skrzyżowaniu ul. Władysława Sikorskiego z Szeroką w Łomży. Poszkodowana została przewieziona do szpitala. IMGW już kilka godzin temu wydał ostrzeżenie o możliwym oblodzeniu jezdni i chodników.
środa, 12 grudnia 2018 16:07

MPGKiM: Brakoniecki zastąpił Olbrysia

Napisane przez mylomza/UM Lomza
Dariusz Brakoniecki jest łomżyniakiem. Od września 2016 r. pełnił funkcję członka Rady Nadzorczej Zakładu Gospodarowania Odpadami w Łomży. Jak zapowiada, chce kontynuować politykę swojego poprzednika. - Dołożę wszelkich starań, aby usługi komunalne były świadczone na jak najwyższym poziomie. Jest to zadanie trudne i niezwykle ambitne w kontekście celów nakreślonych przez Pana Prezydenta, natomiast bez wątpienia konieczne, aby Łomża mogła rozwijać się na miarę swoich możliwości – powiedział w krótkiej rozmowie z nami Dariusz Brakoniecki.
środa, 12 grudnia 2018 14:46

Policja zatrzymała "amatora markowych trunków"

Napisał mylomza
Na przełomie listopada i grudnia bieżącego roku, doszło do kilku kradzieży sklepowych na terenie Łomży, w których łupem padał markowy alkohol. Wczoraj policjanci ustalili, a dzisiaj zatrzymali sprawcę. Okazał się nim 23-letni mieszkaniec miasta, który odsprzedawał alkohol, aby sobie dorobić. Sklep oszacował swoje straty na ponad 1100 złotych.
środa, 12 grudnia 2018 13:20

ŚDS wciąż bez nowego dyrektora

Napisał mylomza
- W wyniku zakończenia procedury konkursowej na w/w stanowisko nie została wybrana osoba do zatrudnienia, ponieważ kandydaci nie spełnili wymogów formalnych zawartych w ogłoszeniu na stanowisko Dyrektora Środowiskowego Domu Samopomocy w Łomży - informuje prezydent. ŚDS wciąż pozostaje formalnie bez dyrektora.
środa, 12 grudnia 2018 12:06

Spacer ulicą Zjazd będzie bezpieczniejszy [FOTO]

Napisał mylomza
Już niedługo zakończone zostaną prace związane z budową i modernizacją chodników wzdłuż ulicy Zjazd, będącej częścią ruchliwej Drogi Krajowej nr 61. Nowa barierka zabezpieczająca pojawiła się również na skarpie przy II Liceum Ogólnokształcącym.
środa, 12 grudnia 2018 11:57

Lekarz weterynarii z zarzutami

Napisał mylomza
Prokuratura Rejonowa w Łomży prowadzi śledztwo, w ramach którego lekarzowi weterynarii zarzucono pozbawienie życia trzech nowonarodzonych szczeniąt oraz nakłanianie do pozbawienia życia psa poprzez oddanie strzału z broni myśliwskiej.
środa, 12 grudnia 2018 09:05

Jasełka w Przedszkolu nr 5 [FOTO]

Napisał mylomza
Jasełka w Przedszkolu Publicznym nr 5 rozpoczęły się od występu aniołów, które wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Dalszy ciąg pozostał bez zmian, wszystko potoczyło się zgodnie z tradycją: zamknięte drzwi, uboga stajenka, odwiedziny pasterzy, królów i dzieci. Podopieczni przedszkola przypomnieli, że w Betlejem narodził się Zbawiciel.
Funkcjonariusze, pracownicy KMP w Łomży oraz uczniowie klas policyjnych z ZSTiO nr 4 przeprowadzili świąteczną akcję na rzecz podopiecznych łomżyńskiej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej. W ramach "Niebieskiej paczki" zebrano pieniądze, za które zakupione zostały upominki dla młodzieży.
wtorek, 11 grudnia 2018 17:48

Wicemarszałek Marek Olbryś

Napisane przez mano
Marek Olbryś został wybrany Wicemarszałkiem Województwa Podlaskiego. Wybór zatwierdzili dziś na sesji radni sejmiku. Oznacza to, że przedstawicielom klubów PiS, KO i PSL udało się dojść do porozumienia i zażegnać niebezpieczeństwo przedterminowych wyborów.
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 497

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu