:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Projektant-Doradca Klienta w Salonie Łazienek (wygasło)

Zdjęcie Projektant-Doradca Klienta w Salonie Łazienek Praca Łomża
To ogłoszenie wygasło w dniu 2019-08-12 09:34:35

Jeżeli Twoim powołaniem jest praca z klientem, potrafisz dobrze odczytać jego potrzeby i zaoferować właściwe rozwiązania, to zapraszamy Cię do naszego zespołu na stanowisko:

Projektant-Doradca Klienta w Salonie Łazienek
Miejsce pracy: salon łazienek KOMAX
Mile widziane cechy i umiejętności:
Jest urodzonym handlowcem z pasją - Lubi pracę z ludźmi i rozumie potrzeby klientów
Zaraża innych swoim optymizmem
Ma wyczucie stylu i trochę zmysłu artystycznego
Ma doświadczenie w sprzedaży, chce się dalej uczyć i być częścią zespołu Komax
Interesuje się wyposażeniem/projektowaniem wnętrz

Zadania
Badanie i rozumienie potrzeb oraz wsparcie klientów w wyborze produktów z oferowanego asortymentu wyposażenia łazienek
Doradzanie, inspirowanie oraz aktywne kompleksowe obsługiwanie klientów w ramach dokonywanych w Salonie zakupów
Budowanie wizerunku Salonu oraz dbanie o ekspozycję towaru
Mile widziana znajomość programów branżowych: Cad Decor, Wf-mag
Współpraca z zespołem.
Zapraszamy do naszego zespołu
Budujemy długotrwałe relacje – zatrudniamy na umowę o pracę.
Przedstawiamy atrakcyjny system premiowy.
Przygotowujemy do zadań – szkolimy i dostarczamy narzędzia.
Uczestniczymy w szkoleniach, konferencjach.
Dajemy możliwość wdrażania własnych pomysłów i tworzenia z nami dynamicznej i kreatywnej marki.
CV należy składać wyłącznie na adres e-mail: praca.komax@gmail.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatkami / kandydatami.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

GLOBALISTA.EU Marek Norowski z siedzibą w Łomża 18-400, Cisowa 14

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"