Reklama

Broń znaleziona na wysypisku

06/05/2015 08:11

Pracownik Zakładu Przetwarzania Odpadów w Czartorii w gminie Miastkowo zgłosił wczoraj Policji, że w trakcie sortowania śmieci znaleziony został przez niego pistolet. Broń została zabezpieczona przez policjantów, a mężczyzna przesłuchany w charakterze świadka.

Wczoraj w sortowni śmieci w Miastkowie, która należy do Zakładu Przetwarzania Odpadów w Czartorii, jeden z pracowników natrafił na rzadkie znalezisko. Okazał się nim pistolet z magazynkiem i pięcioma sztukami amunicji. Broń została zabezpieczona przez policjantów.

- Pistolet został zabezpieczony. Przyjęliśmy zawiadomienie od pana, który znalazł broń. Pan został przesłuchany w charakterze świadka. W tej chwili pistolet został już zapakowany i zostanie wysłany do laboratorium kryminalistycznego w Olsztynie celem sprawdzenia, czy pistolet był użyty. W tym celu zostanie przeprowadzona ekspertyza - tłumaczy Urszula Brulińska z KMP w Łomży.

Reklama

Policja będzie prowadzić dalsze czynności zmierzające do odnalezienia właściciela znalezionej broni.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości