Reklama

Dwa dziki zginęły pod kołami mercedesa

06/05/2015 09:26

Około godziny 2 w nocy łomżyńscy policjanci odebrali zgłoszenie o zderzeniu samochodu osobowego marki mercedes z dwoma dzikami. Do zdarzenia doszło w Marianowie. Kierujący nie odniósł żadnych obrażeń, natomiast dziki zginęły na miejscu.

Jak przekazuje Urszula Brulińska, 51-letni mężczyzna kierujący mercedesem jechał od Kisielnicy w kierunku Łomży. Kierowca był trzeźwy, a w miejscu zdarzenia obowiązuje prędkość maksymalna do 90 km/h.

Dziki wtragnęły na drogę od strony ogródków działkowych. W wyniku zderzenia dziki zginęły na miejscu. Kierowcy nic się nie stało, ucierpiał natomiast jego mercedes, w którym wgnieceniu uległ prawy przedni błotnik, prawe przednie drzwi, połamana została osłona reflektora i zderzak przedni.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości