Reklama

Ekstraklasa na trybunach z porażką w tle

16/11/2024 21:29

Nie tak miało wyglądać zakończenie rundy w wykonaniu piłkarzy ŁKS-u.

Podopieczni Marcina Płuski ulegli 0:1 Stomilowi Olsztyn. Jedyny gol padł w 63 minucie. Po rzucie wolnym z boku pola karnego jeden z naszych zmienił lot piłki, a ta wylądowała w siatce Adriana Olszewskiego. 

Gospodarze przez niemal całą drugą połowę musieli sobie radzić w osłabieniu. Czerwoną kartkę obejrzał Cezary Sauczek. Warto podkreślić znakomitą atmosferę podczas spotkania przyjaźni. Do Łomży przyjechała spora grupa fanów z Olsztyna. Wraz z miejscowymi utworzyli wielki młyn i wspólnie dopingowali swoich ulubieńców. Kilkukrotnie zaprezentowali oprawę. Wszystko pięknie, ale punkty pojechały ze Stomilem.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości