Film "Życie jest piękne" opowiadający o lutniku-samouku z Kolonii Wizna zdobył nagrodę w X Praskim Festiwalu Filmów Amatorskich. Dokument stworzyła grupa filmowa ART RADZIŁÓW CREW. - Warsztatowo jeden z lepszych filmów, jakie widzieliśmy. Dziewczyny (…) zrobiły super robotę - tak jurorzy skomentowali wyróżniony film gimnazjalistek z Radziłowa.
Filmy zakwalifikowane do finału oceniali: Magdalena Smalara (aktorka), Edyta Herbuś (tancerka, aktorka), Lesław Żurek (aktor), Michał Góral (operator filmowy), Artur Waczko (producent filmowy), Artur Zaborski (krytyk filmowy) i Xawery Żuławski (reżyser).
Spośród blisko 100 filmów wyłoniono 23 finalistów. Dla 6 z nich jury przyznało nagrody i wyróżnienia. Za film „Życie jest piękne”, opowiadający o 96-letnim lutniku - samouku z Kolonii Wizna wyróżnienie w X PFFM otrzymały Monika Mocarska i Karolina Karwowska. To kolejna nagroda gimnazjalistek z Radziłowa. Ponad dwa miesiące temu w konkursie filmowym zorganizowanym przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Błaszczaka spot video grupy ART RADZIŁÓW CREW ”To nie musi się zdarzyć” zajął III miejsce.