Reklama

Forty. Chętnik: Możliwe, że zagramy w II lidze!

14/06/2025 16:26

Piłkarki z Piątnicy zakończył sezon na drugim miejscu w III lidze.

W ostatnim spotkaniu rozbiły aż 6:0 Mustang Wielgie. Hat-trickiem popisała się Kamila Banach, a po golu dorzuciły: Wiktoria Konert, Aleksandra Długozima i Aleksandra Kukawka.

- Cieszymy się z wygranego meczu, mimo, że warunki pogodowe nie były sprzyjające. Wiedziałyśmy, o co walczymy. Stawką było drugie miejsce w tabeli, które udało się wywalczyć dzięki determinacji i zespołowej grze. Teraz z niecierpliwością czekamy na oficjalną informację, czy nasza ciężka praca zaowocuje awansem do drugiej ligi - mówi Klaudia Chętnik, zawodniczka Fortów.

Reklama

Być może w poniedziałek poznamy decyzję. Trzymamy kciuki, by wiadomości były fantastyczne.


 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości