Reklama

Forty podejmą Wisłę! 

Przed nami spotkanie 1/32 Orlen Pucharu Polski kobiet.

O godz. 15:00 zawodniczki Fortów Piątnica rozpoczną spotkanie z Wisłą Kraków. Podopieczne Roberta Brzezińskiego wywalczyły promocję, wygrywając 1:0 z Ekosportem Białystok.

W nagrodę odebrały okazały puchar, złote medale, czek na 5000 zł. Zawodniczki z Piątnicy triumfowały po golu Kamili Banach w końcówce spotkania. Piłkarka Fortów zdecydowała się na strzał słabszą, lewą nogą. Ku uciesze wszystkich, piłka wpadła do siatki.

Rywalkami Kamili Lewandowskiej i spółka będzie Wisła Kraków. Klub występuje w II lidze. Zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Krakowianki w ośmiu meczach zdobyły cztery punkty. Wygrały jeden mecz. Zaliczyły również remis oraz aż sześć porażek.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości