Piłkarki z Piątnicy poradziły sobie z wyżej notowanymi rywalkami z Warszawy.
Przeciwniczki z Polonii musiały pogodzić się z czwartą porażką w sezonie. Podopieczne Roberta Brzezińskiego wygrały trzeci mecz w sezonie i obecnie plasują się na szóstej pozycji.
Wynik spotkania otworzyła Kamila Lewandowska. Jeszcze przed przerwą po podaniu Izabeli Łady podwyższyła Kamila Banach. Druga połowa zaczęła się wyśmienicie, bo po przejęciu piłki w środku pola nasza środkowa Aleksandra Długozima nie zastanawiając się uderzyła z 25 metrów i przelobowała bramkarkę. i
Chwila nieuwagi kosztowała stratę gola przez nasze. Po chwili do rzutu wolnego podeszła Dominika Łuba. Huknęła jak z armaty, ale sędzia nie uznał gola. Arbiter nie miał nic do gadania przy kolejnej akcji. Ta sama zawodniczka uderzyła z 30 metrów. Po drodze piłka dotknęła jedną z rywalek. Nasze wygrały 4:1.
Forty Piątnica - Polonia Warszawa 4:1 (2:0)
Bramki: Banach, Ka. Lewandowska, Długozima, br. samobójcza.