Reklama

Forty są wielkie! Ale gol Długozimy!

Piłkarki z Piątnicy poradziły sobie z wyżej notowanymi rywalkami z Warszawy. 

Przeciwniczki z Polonii musiały pogodzić się z czwartą porażką w sezonie. Podopieczne Roberta Brzezińskiego wygrały trzeci mecz w sezonie i obecnie plasują się na szóstej pozycji.

Wynik spotkania otworzyła Kamila Lewandowska. Jeszcze przed przerwą po podaniu Izabeli Łady podwyższyła Kamila Banach. Druga połowa zaczęła się wyśmienicie, bo po przejęciu piłki w środku pola nasza środkowa Aleksandra Długozima nie zastanawiając się uderzyła z 25 metrów i przelobowała bramkarkę.  i 

Chwila nieuwagi kosztowała stratę gola przez nasze. Po chwili do rzutu wolnego podeszła Dominika Łuba. Huknęła jak z armaty, ale sędzia nie uznał gola. Arbiter nie miał nic do gadania przy kolejnej akcji. Ta sama zawodniczka uderzyła z 30 metrów. Po drodze piłka dotknęła jedną z rywalek. Nasze wygrały 4:1.

Reklama

Forty Piątnica - Polonia Warszawa 4:1 (2:0)
Bramki:
Banach, Ka. Lewandowska, Długozima, br. samobójcza.
 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości