Reklama

Forty z Legią. Brzeziński: Sami sobie zrobiliśmy krzywdę

Trzecioligowe piłkarki z Piątnicy mają pauzę w rozgrywkach. To nie oznacza, że będą odpoczywać.

Dzisiaj o godz. 16:00 ekipa Roberta Brzezińskiego zmierzy się na wyjeździe z Legią II Soccer Schools Warszawa. Nasze zaczęły rundę wiosenną nie tak jak sobie to wyobrażały. W spotkaniu wyjazdowym zaledwie zremisowały 2:2 z Vulcanem Wólka Mlądzka, czyli ostatnią drużyną w tabeli. Bramki zdobyły: Wiktoria Konert oraz Aleksandra Bączek.

Zawodniczki Fortów prowadziły już 2:0. - Zamiast zanotować pewne zwycięstwo, sami sobie zrobiliśmy krzywdę. Straciliśmy bramkę po rzucie wolnym, a później po karnym. Co ciekawe, wszystkie zawodniczki będące na boisku i na ławkach rezerwowych były zaskoczone decyzją sędziego. Zapominamy o tym i gramy dalej - mówi szkoleniowiec.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości