Wróćmy jeszcze do rundy jesiennej w III lidze.
ŁKS Łomża zakończył zmagania na czwartej pozycji. Zespół Marcina Płuski traci do wicelidera sześć punktów. Dziennikarze Tygodnika Piłka Nożna zestawili najlepszą "jedenastkę" pierwszej części sezonu. Znalazł się w niej jeden zawodnik biało-czerwonych.
To oczywiście Hubert Antkowiak. Napastnik naszych jest najskuteczniejszym strzelcem w stawce. Zdobył 14 goli i o cztery trafienia wyprzedza Kostiantyna Czernija z Polonii Lidzbark Warmiński oraz Kamila Sabiłło z Unii Skierniewice.
Wielkie brawa!
fot. Gosiewski Fotografia