W następnym tygodniu na ulice naszego miasta wyjedzie "Kolędobus" . Z odświętnego autobusu Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji popłyną znane wszystkim świąteczne melodie.
"Kolędobus" będzie jeździł po ulicach Łomży od 21 do 23 grudnia. Z zamontowanych w nim głośników usłyszymy kolędy i piosenki świąteczne w wykonaniu grup wokalnych Miejskiego Domu Kultury – Domu Środowisk Twórczych.
- Każdego roku spotykaliśmy się z mieszkańcami na Starym Rynku, śpiewając wspólnie kolędy. W tym roku ze względu na pandemię i przeprowadzaną rewitalizację nie jest to możliwe. Dlatego pojawił się pomysł, aby wyjść bezpośrednio do mieszkańców z "Dobrą Nowiną". Niech ten czas upłynie nam radośnie i w świątecznym nastroju – mówi Mariusz Chrzanowski, prezydent Łomży.
Reklama
"Kolędobus" będzie poruszał się po głównych trasach komunikacji miejskiej, ale zobaczymy go też na osiedlowych uliczkach i pod galeriami handlowymi.
