Reklama

"Kolędobus" wyjedzie na ulice Łomży. Gdzie go zobaczymy?

15/12/2020 15:58

W następnym tygodniu na ulice naszego miasta wyjedzie "Kolędobus" . Z odświętnego autobusu Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji popłyną znane wszystkim świąteczne melodie.

"Kolędobus" będzie jeździł po ulicach Łomży od 21 do 23 grudnia. Z zamontowanych w nim głośników usłyszymy kolędy i piosenki świąteczne w wykonaniu grup wokalnych Miejskiego Domu Kultury – Domu Środowisk Twórczych.

- Każdego roku spotykaliśmy się z mieszkańcami na Starym Rynku, śpiewając wspólnie kolędy. W tym roku ze względu na pandemię i przeprowadzaną rewitalizację nie jest to możliwe. Dlatego pojawił się pomysł, aby wyjść bezpośrednio do mieszkańców z "Dobrą Nowiną". Niech ten czas upłynie nam radośnie i w świątecznym nastroju – mówi Mariusz Chrzanowski, prezydent Łomży.

Reklama

"Kolędobus" będzie poruszał się po głównych trasach komunikacji miejskiej, ale zobaczymy go też na osiedlowych uliczkach i pod galeriami handlowymi. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości