Reklama

Konkurs plastyczny "Rodzinka 3+" w gminie Łomża rozstrzygnięty [FOTO]

11/06/2015 08:36

212 prac wpłynęło na konkurs plastyczny "Rodzinka 3+" zorganizowany przez Urząd Gminy Łomża. Celem konkursu było promowanie i przedstawienie pozytywnego wizerunku rodzin wielodzietnych. Zwycięska praca widniała będzie na samorządowej Karcie Dużej Rodziny.

W gminie Łomża odbył się konkurs plastyczny "Rodzinka 3+", skierowany do uczniów szkół podstawowych z terenu gminy. Celem konkursu było promowanie i przedstawienie pozytywnego wizerunku rodzin wielodzietnych.

Zwycięska praca widniała będzie na samorządowej Karcie Dużej Rodziny, którą w najbliższym czasie będą posługiwały się rodziny z co najmniej trojgiem dzieci.

Ze wszystkich szkół wpłynęło 212 prac, których oceną zajęła się komisja na czele z Wójtem Piotrem Kłysem oraz Sekretarzem Gminy Dorotą Pazik i pracownikiem OPS Emilią Sepczyńską w składzie. Za najciekawszą uznana została praca Aleksandry Głębockiej ze Szkoły Podstawowej w Jarnutach. Rysunek Oli zdobił będzie wizerunek gminnej Karty Dużej Rodziny.

Reklama

II miesce w konkursie zajęła Dominika Kotowska - uczennica Szkoły Podstawowej w Lutostani, a III miejsce przypadło Agnieszce Szymańskiej ze Szkoły Podstawowej w Pniewie.

Święto Szkoły w Jarnutach oraz Parafiada sportowa w Pniewie były doskonałymi okazjami do wręczenia przez Wójta nagród laureatkom.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości