Reklama

KS Śniadowo. Wrócili bez niczego

18/05/2025 19:01

To nie była udana niedziela w wykonaniu piłkarzy ze Śniadowa.

Zespół Dariusza Narolewskiego przegrał 0:3 z Ruchem Wysokie Mazowieckie. Wicelider wygrał po raz 13 na własnym boisku. KS doznał 9 porażki na wyjeździe.

Okazja do rehabilitacji już w najbliższą niedzielę. Do Śniadowa przyjedzie Olimpia Zambrów, która w sobotnim spotkaniu wygrała 3:1 z Krypnianką Krypno. Rywale plasują się na trzeciej pozycji w tabeli. 
 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości