Reklama

Kulturalni wicemistrzami! KS Biel tuż za podium!

Bardzo dobry występ zespołów Miejskiej Ligi Piłki Nożnej organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży.

Mistrzowie poprzedniego sezonu - Kulturalni Łomża dotarli do finału Mistrzostw Południowo-Wschodniej Polski Szóstek 2024. W najważniejszym starciu dnia ulegli ekipie z Sejn.

Wicemistrzostwo wywalczyli: Bartosz Kania, Hubert Boroń, Hubert Szydlik, Bartosz Sulkowski, Kamil Szeligowski, Patryk Stelmach, Patryk Choiński, Arek Bronakowski, Damian Łazarczyk.

Z kolei w meczu o trzecie miejsce ekipa Decco Suwałki pokonała KS Biel Jeziorko.

Więcej informacji już wkrótce.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 13/10/2024 20:15
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości