Bardzo dobry występ zespołów Miejskiej Ligi Piłki Nożnej organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży.
Mistrzowie poprzedniego sezonu - Kulturalni Łomża dotarli do finału Mistrzostw Południowo-Wschodniej Polski Szóstek 2024. W najważniejszym starciu dnia ulegli ekipie z Sejn.
Wicemistrzostwo wywalczyli: Bartosz Kania, Hubert Boroń, Hubert Szydlik, Bartosz Sulkowski, Kamil Szeligowski, Patryk Stelmach, Patryk Choiński, Arek Bronakowski, Damian Łazarczyk.
Z kolei w meczu o trzecie miejsce ekipa Decco Suwałki pokonała KS Biel Jeziorko.
Więcej informacji już wkrótce.