Reklama

"Lewy" tytoń i papierosy w samochodzie i w mieszkaniu

08/09/2015 07:37

3 tys. paczek papierosów z przemytu oraz 30 kg nielegalnego tytoniu przechwycili łomżyńscy celnicy podczas kontroli drogowej w Łomży oraz w wyniku przeszukania jednej z posesji we wsi Rybno. Właścicielom kontrabandy grożą kary grzywny.

Najpierw patrol celników zatrzymał dostawczego volkswagena. Podczas kontroli samochodu kierowanego przez 33-letniego mieszkańca Łomży funkcjonariusze znaleźli 3000 paczek papierosów z rosyjskimi banderolami.

Mężczyzna przyznał się do przewożonej kontrabandy. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Grozi mu wysoka grzywna i przepadek nielegalnego towaru.

Funkcjonariusze Służby Celnej zapukali także do drzwi jednego z domów we wsi Rybno nieopodal Łomży. Podczas przeszukania posesji zajmowanej przez 59-letniego mężczyznę celnicy znaleźli ponad 30 kg tytoniu do palenia bez znaków skarbowych akcyzy.

Reklama

Przeciwko mężczyźnie funkcjonariusze wszczęli sprawę karną skarbową. Mieszkaniec Rybna musi liczyć się z karą grzywny.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości