Reklama

ŁKS Łomża. Jadą po półfinał

07/05/2025 10:56

Piłkarze ŁKS-u Łomża udadzą do się do Supraśla. Spotkanie odbędzie się 7 maja o godz. 17:00.

Podopieczni Grzegorza Białka będą zdecydowanym faworytem w meczu z Supraślanką, które zostanie rozegrane w ramach ćwierćfinału Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. W poprzedniej rundzie nasi wygrali 3:0 z liderem IV ligi - KS-em Wasilków. Bramki zdobyli: Piotr Witasik, Hubert Antkowiak oraz Hubert Micha.

Z kolei Supraślanka triufmowała 4:0 na boisku Narwi Choroszcze. Dwukrotnie do siatki trafił Stanisław Sobecki, a po razie: Michał Kapla i Mateusz Kalinowski. Co ciekawe, w obu spotkaniach bramki padały w drugiej połowie.

Reklama

Jeśli ŁKS wygra, awansuje do półfinału i zmierzy się z lepszym z pary: Warmia Grajewo - Wigry Suwałki.

Trzymamy kciuki.

fot. Gosiewski Fotografia

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości