Reklama

ŁKS Łomża. Koniec marzeń?!

Piłkarze z Łomży tylko zremisowali z GKS-em Bełchatów. Nasi zdołali wyrównać w doliczonym czasie gry.

Spójrzmy na tabelę III ligi. Do końca sezonu pozostało 11 kolejek. Niby dużo. Żeby walczyć o miejsce barażowe lub pierwszą lokatę, ekipa Grzegorza Białka musi wygrywać i liczyć na potknięcia Unii Skierniewice oraz Legii II Warszawa. Na teraz Filip Karmański i spółka tracą aż dziewięć punktów do drugiej w tabeli ekipy ze stolicy. Co więcej, Legia II ma o jeden mecz rozegrany mniej.

W sobotę drugi zespół "Wojskowych" wygrał z Sokołem Aleksanderów Łódzki. Unia? Drużyna ze Skierniewic bardzo pewnie, bo 4:0 rozbiła Jagiellonię II w Białymstoku.

Reklama

W nastęny weekend ŁKS pojedzie na boisko lidera. Unia przed własną publicznością spisuje się wyśmienicie. Wygrała osiem razy, po razie remisując i przegrywając. Z kolei biało-czerwoni na obcych boiskach mogą pochwalić się siedmioma zwycięstwami oraz dwoma remisami. Nasi również dwa razy schodzili z boiska w roli pokonanych.

fot Gosiewski Fotografia

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości