Reklama

ŁKS Łomża. Nie tak miało być...

Kibice biało-czerwonych liczyli na kolejne zwycięstwo zespołu.

Łomżanie przystępowali do spotkania z Polonią Lidzbark Warmiński po zwycięstwie 2:1 z Legią II Warszawa. Rywale walczący o utrzymanie chcieli sprawić niespodziankę. Sztuka powiodła się. Niestety.

Zespół Marcina Płuski objął prowadzenie po asyście Krystiana Putona i bramce Cezarego Sauczka. Wszystko działo się w 26 minucie starcia. Mijały kolejne fragmenty i nasi mieli minimalną przewagę. W końcówce miejscowi zdołali przełamać naszych i Adriana Olszewskiego między słupkami. Dawid Bogdański trafił na wagę remisu.

Reklama

Dla ŁKS-u był to piąty remis w sezonie. Nasi zrównali się punktami z Legią II, ale ekipa z Warszawy ma do rozegrania jeszcze jedno spotkanie. W niedzielę "Wojskowi" podejmą lidera - Unię Skierniewice. 

Polonia Lidzbark Warmiński - ŁKS Łomża 1:1 (0:1)
Bramki:
Bogdański 88' - Sauczek 26'.

Kolejny mecz ŁKS-u już 16 listopada. O godz. 19:26 Kamil Wenger i spółka rozpoczną domowe spotkanie ze Stomilem Olsztyn. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości