Drugim zawodnikiem, który dołączył do ŁKS-u w tym okienku transferowym jest dobrze znany Miłosz Skowronek.
19-letni obrońca został wypożyczony do końca bieżącego sezonu z pierwszoligowego Chrobrego Głogów. Rok temu młody defensor stał się kluczowym zawodnikiem, pomagając drużynie w utrzymaniu na poziomie trzeciej ligi.
Skowronek pierwsze kroki w piłce stawiał w Kurpiku Kadzidło. Później grał w APN-ie Ostrołęka. Następnie przeniósł się do akademii Jagiellonii Białystok. Dzięki obiecującym występom w Centralnej Lidze Juniorów został sprowadzony przez Kotwicę Kołobrzeg. Po półrocznym pobycie w drugoligowej drużynie został wypożyczony do biało-czerwonych. Dobre występy w barwach ŁKS-u sprawiły, że 19-letni obrońca dołączył do pierwszoligowego Chrobrego Głogów.
Kibice ŁKS-u mogli zapamiętać Skowronka jako obrońcę wyróżniającego się dobra postawa w defensywie, ale także rozgrywanie piłki na imponującym poziomie. Pomimo wysokiego wzrostu, Miłosz bez wątpienia należy również do grona szybkich zawodników.