Reklama

ŁKS Łomża. Walkower! Są liderem!

16/05/2025 18:00

To już pewne. Oficjalnie - piłkarze ŁKS-u II Łomża zyskali trzy punkty bez gry.

W miniony weekend podopieczni Tomasza Staniórskiego mieli zagrać z Orłem II Kolno w ramach rozgrywek Klasy A. Rywale nie zdecydowali się na przyjazd do Łomży. 

Władze Podlaskiego Związku Piłki Nożnej przyznały walkower na korzyść biało-czerwonych. Dla naszych to 15 wygrana w sezonie. ŁKS II jest liderem Klasy A. Ma tyle samo punktów co Wigry Suwałki, ale lepszy bilans bramkowy.

fot. Rafał Lesicki

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości