Już dzisiaj kolejny mecz III ligi w wykonaniu naszych. Rywalem będą Wigry Suwalki. W składzie rywali powinien zagrać Przemysław Modzelewski.
23-latek pochodzi z Łomży. Zaczynał w naszym klubie. - Pierwszym trenerem był Artur Nadolny. Po pół roku przejął nas Marcin Truszkowski. Dzięki jego doświadczeniu udało mi się zadebiutować w seniorach Łomżyńskiego Klubu Sportowego - mówi pomocnik.
Modzelewski po występach w ŁKS-ie przeniósł się do KS-u CK Troszyn. Po trzech sezonach na półtora roku zakotwiczył w Wissie Szczuczyn. Od wiosny sezonu 2023/2024 gra w Wigrach Suwałki. Pół roku temu wraz z zespołem świętował awans do III ligi.
23-latek przyznaje, że nie może doczekać się meczu. - Będzie to świetne doświadczenie. Wiadomo, teraz jestem w Suwałkach. Tam przeniosłem swoje życie, ale cały czas jestem na bieżąco z wynikami LKS-u - dodaje.
Modzelewski będzie miał wsparcie z trybun. - Z mojego domu rodzinnego na stadion jest dziesięć minut. Dzisiejszy mecz obejrzy moja dziewczyna Asia oraz bracia: Paweł i Krystian. Zapraszam wszystkich na spotkanie - kończy.
fot. Wigry Suwałki