Piłkarze z Łomży mają idealną okazję, by się przełamać.
Zespół Marcina Płuski zagra mecz III rundy Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. O godz. 15:00 początek boju wyjazdowego. Rywalem biało-czerwonych będzie Sokół Sokółka. To ekipa z Klasy Okręgowej, która plasuje się na siódmym miejscu. W 9 meczach wywalczyła 14 punktów, wygrywając cztery spotkania, dwa remisują i ponosząc trzy porażki.
Nasi dołączyli do rozgrywek pucharowych od tej rundy. Sokół we wcześniejszej fazie zagrał na boisku Żubra Drohiczyn. Wygrali 4:0.
fot. Gosiewski Fotografia