Reklama

Łomżanie bez większych szans

Nie było niespodzianki w meczu ŁKS-u II Łomża z Wigrami Suwałki.

Wicelider III ligi wygrał 5:0 z liderem Klasy A. Dla podopiecznych Tomasza Staniórskiego była to niezwykle pożyteczna lekcja z ekipą dużo wyżej notowaną. Gra z tak wymagającym rywalem była świetnym sprawdzianem dla naszych młodych zawodników, którzy pokazali ogromne zaangażowanie i determinację. Idziemy dalej, bogatsi o nowe doświadczenie! 

Co ciekawe, wkrótce Wigry ponownie zawitają do Łomży. Tym razem zespoły zagrają o punkty w III lidze. Pierwsza drużyna ŁKS-u zmierzy się z ekipą z Suwałk już 19 października. Początek starcia o godz. 19:26. Rezerwujcie termin. Przybywajcie.

Reklama

ŁKS II Łomża - Wigry Suwałki 0:5

fot. Gosiewski Fotografia

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości