Reklama

Łomżanie w drodze do lidera

Czy ŁKS sprawi niespodziankę? Odpowiedź poznamy w piątkowy wieczór.

Już 4 kwietnia ekipa Grzegorza Białka zmierzy się na wyjeździe z liderem III ligi - Unią Skierniewice. Przed tygodniem najlepszy zespół w stawce wybrał się do Białegostoku i wygrał aż 4:0. Skutecznością błysnął Bartosz Falbierski, który w pierwszej połowie skompletował hat-tricka. Po przerwie gola dołożył Szymon Sołtysiński.

Biało-czerwoni zmierzyli się u siebie z GKS-em Bełchatów. Zdołali zremisować 1:1 po golu w doliczonym czasie gry Huberta Micha. Jesienią spotkanie ŁKS-u z Unią zakończyło się remisem 1:1 po golach Huberta Antkowiaka i Jakuba Czarneckiego.

Reklama

fot. Gosiewski Fotografia

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości