Izabela Najda, uczennica klasy IV I Liceum Ogólnokształcącego, zwyciężyła w konkursie na logo Młodzieżowej Rady Miejskiej Łomży. Został on zorganizowany przez młodzieżowych radnych oraz Stowarzyszenia M ma Moc w ramach inicjatywy „MOCni Młodzi” realizowanej ze środków „Młodzieżowe Podlaskie Lokalnie 2025”.
Jury doceniło oryginalność, czytelność oraz symbolikę pracy, która w nowoczesny sposób nawiązuje do herbu miasta Łomży .
Przyznane zostały także II i III miejsce za kreatywność, pomysł oraz wkład pracy. II miejsce zdobył Jakub Karwowski, a III miejsce przyznano Annie Chrapowicz
W ocenie jury wszystkie nadesłane prace świadczą o ogromnym potencjale artystycznym młodzieży z Łomży. Oficjalna prezentacja logo oraz wręczenie nagród odbyło się w Hali Kultury w Łomży.
