Reklama

Nielegalny tytoń w rękach celników

26/11/2015 07:53

Łomżyńscy funkcjonariusze celni, dzięki pozyskanym informacjom, odnaleźli i zabezpieczyli na jednej z posesji 45 kg nielegalnego tytoniu do palenia. Mężczyzna, który brał udział w obrocie towarem, za swoje postępowanie odpowie teraz przed sądem.

Funkcjonariusze Służby Celnej z Łomży w związku z pozyskanymi informacjami na temat nielegalnego obrotu tytoniem, przeszukali posesję w jednej ze wsi gminy Rajgród. W budynku gospodarczym kontrolowanego gospodarstwa rolnego celnicy blisko 45 kg pociętego tytoniu do palenia bez polskich znaków akcyzy.

Właściciel posesji – 36-letni mężczyzna – przyznał się do przechowywania nielegalnych wyrobów tytoniowych i usłyszał już zarzut popełnienia przestępstwa karnego skarbowego, za co grozi wysoka kara grzywny i utrata towaru.

Reklama

Nielegalna krajanka tytoniowa została zatrzymana, a w sprawie toczy się już postępowanie zmierzające do ukarania sprawcy.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości