Reklama

Nietrzeźwy rekordzista zatrzymany pod Łomżą

01/12/2019 11:42

Blisko 3 promile alkoholu w organizmie miał 53-letni kierowca audi, który został zatrzymany do kontroli wczoraj na terenie gminy Piątnica.

Jak informuje podkomisarz Edyta Wilczyńska z zespołu prasowego podlaskiej policji, wczoraj policjanci zatrzymali 14. sprawców przestępstw, w tym 8. nietrzeźwych kierowców. Na podlaskich drogach doszło do dwóch wypadków drogowych, w których dwie osoby zostały ranne. Policjanci zatrzymali 6. poszukiwanych, interweniowali 448 razy.

Nietrzeźwym rekordzistą okazał się 53-latek, który został około godziny 17.50 zatrzymany na terenie gminy Piątnica. Badanie wykazało, że mężczyzna miał w organizmie 2,9 promila alkoholu.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości