Reklama

Nowy radiowóz trafił do łomżyńskiej policji [FOTO]

22/12/2023 11:22

Nowy oznakowany radiowóz wzbogacił flotę łomżyńskiej Policji. KIA Ceed zakupiono w ramach Programu Modernizacji Policji na lata 2021 - 2024 oraz dzięki współfinansowaniu ze środków jednostek samorządu terytorialnego.

Do Komendy Miejskiej Policji w Łomży trafił nowy oznakowany radiowóz KIA Ceed. Zakup pojazdu został zrealizowany w ramach Programu Modernizacji Policji na lata 2021-2024, a współfinansowany ze środków jednostek samorządu terytorialnego. Oznacza to, że połowę środków potrzebnych na zakup samochodu zapewniła Policja, a drugą połowę przekazały samorządy. Całkowity koszt takiego radiowozu to kwota blisko 157 tysięcy złotych. Zakup tego radiowozu został współfinansowany przez Urząd Marszałkowski w Białymstoku, Starostwo Powiatowe w Łomży, Urząd Miasta Jedwabnego, Urząd Gminy Wizna oraz Urząd Gminy w Miastkowie. Oznakowana KIA Ceed wyposażona jest w silnik o pojemności 1,482 litra i mocy 160 koni mechanicznych.

źródło: KMP Łomża
fot. KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości