20-letnia kobieta, która nieco ponad dwa tygodnie temu, prawdopodobnie podczas kłótni, ugodziła nożem w szyję swojego 35-letniego partnera, usłyszała zarzut zabójstwa. Mężczyzna zmarł bowiem w szpitalu na skutek odniesionych ran. Kobieta przebywa obecnie w areszcie.
Jak poinformowała prokurator Maria Kudyba, mężczyzna, który w piątek 13 marca został ugodzony nożem przez swoją partnerkę zmarł w szpitalu. Kobiecie został postawiony zarzut zabójstwa.
Przypomnijmy, że ponad dwa tygodnie temu, w piątek tuż przed północą, dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Łomży powiadomiony został o mężczyźnie ugodzonym nożem w jednym z mieszkań w Nowogrodzie. Na wskazane miejsce pojechali policjanci. Tam wstępnie ustalili, że prawdopodobnie w trakcie kłótni ze swoim partnerem, 20-letnia kobieta ugodziła 35-letniego mężczyznę nożem w okolicę karku. Oboje wcześniej spożywali alkohol. Ciężko ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala.
Mundurowi zatrzymali wtedy 20-latkę, która trafiła do policyjnego aresztu. Kobieta usłyszała wówczas zarzut usiłowania zabójstwa, który obecnie zmieniony został na zarzut zabójstwa.