Dwie zawodniczki Młodzieżowego ŁKS-u mają za sobą przygodę życia.
Oliwia Szczęsna wywalczyła pierwsze miejsce w kat. 2013 rocznika. O rok młodsza Zofia Oleksy również zajęła najwyższe miejsce w Turnieju Gry 1x1 w piłce nożnej. Zwyciężczynie finałów wojewódzkich awansowały do Finałów Ogólnopolskich II edycji Pucharu Frugo, które odbyły się na Stadionie narodowym. Ponadto miały możliwość kibicowania reprezentacji Polski w meczu Ligi Narodów z Chorwacją.
Obie nasze przedstawicielki zagrały w finałach. Zofia zajęła 15. miejsce, a Oliwia była 14. Warto wspomnieć, że w sumie w tegorocznej edycji turnieju wzięło udział blisko 55 tys. młodych piłkarek i piłkarzy!
fot. PZPN