Reklama

Oliwia Szczęsna i Zofia Oleksy walczyły na Stadionie Narodowym!

Dwie zawodniczki Młodzieżowego ŁKS-u mają za sobą przygodę życia.

Oliwia Szczęsna wywalczyła pierwsze miejsce w kat. 2013 rocznika. O rok młodsza Zofia Oleksy również zajęła najwyższe miejsce w Turnieju Gry 1x1 w piłce nożnej. Zwyciężczynie finałów wojewódzkich awansowały do Finałów Ogólnopolskich II edycji Pucharu Frugo, które odbyły się na Stadionie narodowym. Ponadto miały możliwość kibicowania reprezentacji Polski w meczu Ligi Narodów z Chorwacją.

Obie nasze przedstawicielki zagrały w finałach. Zofia zajęła 15. miejsce, a Oliwia była 14. Warto wspomnieć, że w sumie w tegorocznej edycji turnieju wzięło udział blisko 55 tys. młodych piłkarek i piłkarzy!

Reklama

fot. PZPN

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 18/10/2024 12:53
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości