Reklama

Piękna przygoda Demedu

Zespół występujący w Miejskiej Lidze Piłki Nożnej po raz kolejny zmagał się w rozgrywkach Pucharu Polski na szczeblu okręgowym.

Demed Łomża rozpoczął zmagania od zwycięstwa 2:0 ze Skrą Wizna. Nasi wygrali 2:0 po trafieniach Michała Maciorowskiego i Karola Górzyńskiego.

- Walczymy o zwycięstwo. Chcemy awansu do kolejnej rundy. Plan jest taki, by dobrze się bawić na boisku, a na koniec cieszyć się z triumfu - mówił przed starciem pierwszej rundy Paweł Wojciechowski.

Jego ekipa musiała uznać wyższość przeciwników. Łomżanie ulegli 1:2 z Wigrami II Suwałki. Nasi potrafili doprowadzić do wyrównania za sprawą Michała Maciorowskiego. Goście zdołali zadać decydujący cios.

Reklama

Gracze Demedu dzielnie walczyli do końcowego gwizdka, by przedłużyć swoje nadzieje w tegorocznych zmaganiach Pucharu Polski. 

Demed Łomża - Wigry II Suwałki 1:2 (1:1)
Bramka:
Maciorowski.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 28/08/2024 16:19
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości