Zespół występujący w Miejskiej Lidze Piłki Nożnej po raz kolejny zmagał się w rozgrywkach Pucharu Polski na szczeblu okręgowym.
Demed Łomża rozpoczął zmagania od zwycięstwa 2:0 ze Skrą Wizna. Nasi wygrali 2:0 po trafieniach Michała Maciorowskiego i Karola Górzyńskiego.
- Walczymy o zwycięstwo. Chcemy awansu do kolejnej rundy. Plan jest taki, by dobrze się bawić na boisku, a na koniec cieszyć się z triumfu - mówił przed starciem pierwszej rundy Paweł Wojciechowski.
Jego ekipa musiała uznać wyższość przeciwników. Łomżanie ulegli 1:2 z Wigrami II Suwałki. Nasi potrafili doprowadzić do wyrównania za sprawą Michała Maciorowskiego. Goście zdołali zadać decydujący cios.
Gracze Demedu dzielnie walczyli do końcowego gwizdka, by przedłużyć swoje nadzieje w tegorocznych zmaganiach Pucharu Polski.
Demed Łomża - Wigry II Suwałki 1:2 (1:1)
Bramka: Maciorowski.