Reklama

Piłkarki Fortów zagrają w Łodzi

Już dzisiaj o godz. 18:00 zawodniczki Fortów zagrają kolejny mecz o punkty.

Przedstawicielki z Piątnicy w meczu czwartej kolejki I ligi futsalu zagrają z UKS-em SMS Łódź. W ostatnim meczu podopieczne Roberta Brzeźnickiego wygrały 8:3 z Włókniarzem Białystok. Trzy gole zdobyła Izabela Łada, dwie Kamila Banach, a po jednym Katarzyna Dworakowska, Dominika Ciszewska. Ostatni gol to trafienie samobójcze.

TABELA I LIGI FUTSALU

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości