Reklama

Poczuj odrobinę szaleństwa w klubie Cuba Libre!

13/01/2016 11:53

Za oknem mróz, szaro i ponuro, a Ty masz ochotę wprowadzić trochę koloru do swojego życia? Przyjdź do Cuba Libre i uwolnij wodze fantazji. Ostrołęcki klub zapewni nie tylko dobrą zabawę, ale także gorący klimat, któremu nawet zima nie będzie straszna. 

W Cuba Libre każdy znajdzie coś dla siebie. Efektowny wystrój pozwoli mile spędzić weekend na pogawędkach z przyjaciółmi, a oprawa muzyczna nawet najbardziej opornych porwie na parkiet.

Cuba Libre serwuje najlepsze imprezy w regionie, a taneczne hity szybko podgrzewają atmosferę. W piątki miłośnicy starych kawałków mogą poszaleć w rytmie disco z lat 80. i 90. Z kolei w soboty klub zaprasza na imprezy z muzyką współczesną. Nie zabraknie dance, house i R&B. Zabawa rozpoczyna się zawsze o godz. 20.

Regularnie pojawiają się nowe promocje na barze, o czym klub informuje na swoim facebookowym fanpage’u.

Reklama

W tym tygodniu w piątek przy zakupie wejściówki do godz. 23 piwo gratis.

Lokal prowadzi selekcję, wstęp tylko dla osób, które ukończyły 18 lat.  

Zapraszamy do zabawy!

Klub Cuba Libre

Ul. 11 listopada 9/ I piętro, Ostrołęka

Więcej info: https://www.facebook.com/cuba.libre.1069/

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości