Reklama

Robotnicy wykopali pocisk moździerzowy

14/10/2015 08:31

Robotnicy pracujący przy remoncie drogi nr 648 pomiędzy Nowogrodem a Miastkowem natrafili na pocisk moździerzowy poczodzący prawdopodobnie z okresu II wojny światowej. O znalezisku powiadomieni zostali już saperzy, a teren znaleziska zabezpiecza Policja.

Jak poinformowała nas mł. asp. Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży, pocisk został wykopany podczas prowadzonych na tym odcinku robót drogowych. Powiadomieni o znalezisku policjanci udali się na miejsce i zabezpieczyli teren przed dostępem osób postronnych. Teraz oczekują przyjazdu saperów z Orzysza, którzy zabezpieczą i usuną znaleziony niewypał.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości