Około godz. 12.40 w Elżbiecinie, na drodze krajowej 64 Piątnica - Jeżewo, doszło do śmiertelnego w skutkach wypadku. Zderzył się samochód ciężarowy z busem. Kierowca busa zginął na miejscu. Kierujący ciężarówką wyszedł z wypadku bez obrażeń. Droga w Elżbiecinie jest całkowicie zablokowana.
Na razie nie ma żadnych bliższych informacji o tym, w jaki sposób doszło do tego tragicznego zdarzenia. Na miejscu pracują wszystkie służby, droga jest całkowicie zablokowana, a Policja kieruje pojazdy jadące od Łomży na drogę nr 63 w kierunku Zambrowa i Rutek. Podobnie jest w Jeżewie - patrol kieruje auta krajową ósemką w stronę Zambrowa.
Warunki panujące dziś na drodze nr 64 są bardzo niebezpieczne. Jest ślisko. W tym samym czasie, kiedy doszło do śmiertelnego wypadku w Elżbiecinie, kilkanaście kilometrów dalej, w okolicach Wizny, dosżło do dwóch kolizji. Wszystkie zdarzenia wyjaśniają łomżyńscy policjanci, którzy jednocześnie apelują do kierowców o ostrożność i rozsądek.
Warto też przypomnieć, że o godz. 9.16 wydane zostało ostrzeżenie meteorologiczne o marznących opadach i gołoledzi, które obowiązuje do godz. 19.00, o czym informowaliśmy wcześniej. Ostrzeżenie dotyczy terenu całego województwa podlaskiego i wszystkich dróg.