Trudne warunki panują na drogach regionu z powodu padającego śniegu. Na drodze 677 relacji Łomża - Ostrów Mazowiecka doszło dziś po południu do śmiertelnego wypadku, po którym wciąż jeszcze droga jest zablokowana, a policjanci kierują samochody w Śniadowie na objazd. Nie brakuje też mniej poważnych zdarzeń drogowych.
Do wypadku na drodze wojewódzkiej nr 677 w okolicach wsi Tyszki Nadbory (powiat ostrołęcki) doszło tuż po godz. 16.00. Czołowo zderzyły się tam dwa samochody, w wyniku czego rannych zostało sześć osób, z których co najmniej jedna niestety zmarła. Na miejscu pracują ostrołęccy policjanci, a ich koledzy z Łomży zorganizowali objazd zablokowanego odcinaka drogi, który zaczyna się w Śniadowie (stoi tam patrol, który kieruje ruchem).
Mniej groźne zdarzenie miało miejsce natomiast przed 19.00 w Jeziorku, gdzie kierowca stracił panowanie nad autem na śliskiej nawierzchni i wpadł do rowu. Z kolei pomiędzy Piątnicą a Marianowem doszło do najechania jednego pojazdu na tył drugiego. W tych dwóch zdarzeniach na szczęście nikt nie ucierpiał.
Trudne warunki na drogach spowodowane są padającym śniegiem Drogowcy nie nadążają z odśnieżaniem, zwłaszcza dróg o niższym priorytecie. Możliwe więc, że to nie koniec dzisiejszych zdarzeń na drogach regionu. Jeśłli wyruszacie poza miasto, zalecamy daleko posuniętą ostrożność i przewidywanie możliwych sytuacji również za innych uczestników ruchu. Pamiętajmy o zasadzie ograniczonego zaufania!