Reklama

Spalony samochód w Kupiskach [FOTO]

21/02/2016 14:56

Prawdopodobnie zwarcie w instalacji elektrycznej było przyczyną pożaru forda focusa, jadącego drogą 645 relacji Nowogród - Łomża. Samochód zatrzymał się w okolicy kościoła w Kupiskach, gdzie spłonął doszczętnie. Na szczęście nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu.

Kobieta kierująca fordem jechała z Olsztyna w stronę Łomży. W pewnym momencie (zdarzenie miało miejsce tuż przed południem) z samochodu zaczął wydobywać się dym. Kierująca w porę jednak zareagowała i zatrzymała się w zatoczce autobusowej.

Niestety, mimo szybkiej akcji Straży Pożarnej samochód spłonął całkowicie. Na szczęście kobiecie, która jechała sama, nic się nie stało.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości