Reklama

Strażacy ochotnicy rywalizowali w zawodach. OSP Pniewo najlepsze!

15/09/2015 09:35

W minioną niedzielę rozegrane zostały zawody sportowo - pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Łomża. Spośród reprezentacji siedmiu jednostek uczestniczących w zawodach najlepsza okazała się ekipa OSP Pniewo!

W zawodach wzięło udział siedem jednostek: Podgórze, Pniewo, Konarzyce, Stare Kupiski, Stare Modzele, Jednaczewo i Siemień Nadrzeczny. Rywalizacja była ostra i zacięta. Komisja po dokonaniu klasyfikacji w sztafecie pożarniczej i ćwiczeń bojowych przedstawiła wyniki współzawodnictwa, które przedstawiają się następująco:

I miejsce – OSP Pniewo, II miejsce - OSP Siemień Nadrzeczny, III miejsce – OSP Podgórze, następne jednostki zakwalifikowały się następująco: OSP stare Kupiski, OSP Konarzyce, OSP Stare Modzele i OSP Jednaczewo.

Swoją obecnością na zawodach zaszczycili: Prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP – Jan Gradkowski, Prezes Oddziału Zarządu Powiatowego ZOSP RP- Kazimierz Dąbkowski, Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP – Jacek Nowakowski. Organizatorem zawodów był Wójt Gminy Łomża – Piotr Kłys.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości