W minioną niedzielę rozegrane zostały zawody sportowo - pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Łomża. Spośród reprezentacji siedmiu jednostek uczestniczących w zawodach najlepsza okazała się ekipa OSP Pniewo!
W zawodach wzięło udział siedem jednostek: Podgórze, Pniewo, Konarzyce, Stare Kupiski, Stare Modzele, Jednaczewo i Siemień Nadrzeczny. Rywalizacja była ostra i zacięta. Komisja po dokonaniu klasyfikacji w sztafecie pożarniczej i ćwiczeń bojowych przedstawiła wyniki współzawodnictwa, które przedstawiają się następująco:
I miejsce – OSP Pniewo, II miejsce - OSP Siemień Nadrzeczny, III miejsce – OSP Podgórze, następne jednostki zakwalifikowały się następująco: OSP stare Kupiski, OSP Konarzyce, OSP Stare Modzele i OSP Jednaczewo.Swoją obecnością na zawodach zaszczycili: Prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP – Jan Gradkowski, Prezes Oddziału Zarządu Powiatowego ZOSP RP- Kazimierz Dąbkowski, Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP – Jacek Nowakowski. Organizatorem zawodów był Wójt Gminy Łomża – Piotr Kłys.