Kierowca skody jadący wczoraj drogą relacji Łomża - Kolno omal nie doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z przeciwka pojazdem. Został nagrany rejestratorem video, a materiał znalazł się już w internecie. Mamy nadzieję, że go obejrzy i na przyszłość zaniecha takich manewrów.
Niebezpieczne manewry kierowcy skody zarejestrował jadący z Łomży do Kolna wczoraj około godz. 14.00 łomżyniak. Za miejscowością Zalesie nadjeżdżająca z przeciwnej strony skoda kończyła wyraźnie spóźniony manewr wyprzedzania i "wciskała" się na siłę pomiędzy już wyprzedzoną karetkę a inny pojazd. Kierujący nią zmusił tym samym pojazd jadący z przeciwka do zjechania na pobocze.
Na odcinku Kisielnica - Kolno nie ma utwardzonych poboczy, dlatego manewry kierowcy skody stanowiły duże zagrożenie. Całkiem niedawno na drodze 61 w pobliżu Grajewa doszło w podobnej sytuacji do śmiertlenego wypadku po czołowym zderzeniu z nieprawidłowo wyprzedzającą ciężarówką. Na szczęście tym razem nie doszło do żadnego zdarzenia na drodze, ale przy takim stylu jazdy kierowcy skody wydaje się, że dla niego to tylko kwestia czasu, czego mu jednak nie życzymy i mamy nadzieję, że zmieni sposób prowadzenia auta.
Dopóki takie popier... będą sobie jeździli to się nie dziwcie że giną ludzie na drogach!!! Idioto ze SKODY mam nadzieję że stracisz w końcu prawo jazdy!
Posted by Dominik Sasinowski on 27 styczeń 2016