Reklama

To, co robią Forty i Lena jest nie uwierzenia!

Kolejny mecz mają za sobą zawodniczki Fortów Piątnica. I to jaki!

Młodziczki prowadzone przez: Kamilę Banach oraz Izabelą Ładę wygrały aż 19:1 na boisku Jastrzębia Knyszyn. Jakiś czas temu informowaliśmy, iż 10 goli w jednym meczu zdobyła Lena Kwiatkowska. Teraz poprawiła swój wynik. Młoda piłkarka Fortów wpisała się na listę strzelczyń aż 11 razy!

Hat-tricka dołożyła Julia Olszewska, a po dwa trafienia zaliczyły: Martyna Pruszkowska i Natalia Czarnecka. Gola zdobyła również Anna Zakrzewska.

Gratulujemy!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości