Kolejny mecz mają za sobą zawodniczki Fortów Piątnica. I to jaki!
Młodziczki prowadzone przez: Kamilę Banach oraz Izabelą Ładę wygrały aż 19:1 na boisku Jastrzębia Knyszyn. Jakiś czas temu informowaliśmy, iż 10 goli w jednym meczu zdobyła Lena Kwiatkowska. Teraz poprawiła swój wynik. Młoda piłkarka Fortów wpisała się na listę strzelczyń aż 11 razy!
Hat-tricka dołożyła Julia Olszewska, a po dwa trafienia zaliczyły: Martyna Pruszkowska i Natalia Czarnecka. Gola zdobyła również Anna Zakrzewska.
Gratulujemy!