Reklama

[VIDEO] Śniadowianie już grają

O godz. 15:30 rozpoczął się mecz IV ligi KS-u Śniadowo.

Zespół Dariusza Narolewskiego mierzy się z Orlętami Czyżew. W wyjściowym składzie gospodarzy znaleźli się: Tsimashou - Choiński, Cychol, Kopeć, Cendrowski, Brzozowski, Kopańczyk, Pawczyński, Świderski, Dzwonkowski, Piasecki.

Mamy link do transmisji tego spotkania.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości