Reklama

Wypadek w Marianowie. Są utrudnienia w ruchu

13/04/2015 07:00

Dziś rano doszło do wypadku drogowego w Marianowie. Ranna została jedna osoba, która została już przewieziona do szpitala. Na miejscu pracują jeszcze służby i obowiązuje ruch wahadłowy.

W Marianowie doszło do zderzenia dwóch aut osobowych: volkswagena golfa i forda fiesty. Kobieta kierująca fordem została odwieziona już do szpitala, a pozostałe osoby jadące samochodami nie odniosły obrażeń.

Według pierwszych ustaleń Policji, kierująca fordem fiestą, jadąc od strony Łomży, chciała skręcić w lewo do szkoły w Marianowie. W tym czasie z tyłu najechał na nią kierowca volkswagena golfa.

Na miejscu jest Policja, która prowadzi jeszcze swoje czynności wyjaśniające i Straż Pożarna, zabezpieczająca miejsce zdarzenia.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości