Powrót
Następne
Wróć do galerii
Prawie 20 ton zboża wysypało się na drogę. Kierowcy podróżujący z Łomży do Ostrołęki mogą spodziewać się utrudnień [FOTO]
Zdjęcie 1 z 3
Następne
Udostępnij
Reklama