Powrót
Poprzednie
Następne
Wróć do galerii
Prawie 20 ton zboża wysypało się na drogę. Kierowcy podróżujący z Łomży do Ostrołęki mogą spodziewać się utrudnień [FOTO]
Zdjęcie 2 z 3
Poprzednie
Następne
Udostępnij
Reklama