Wróć do galerii

Prawie 20 ton zboża wysypało się na drogę. Kierowcy podróżujący z Łomży do Ostrołęki mogą spodziewać się utrudnień [FOTO]

Zdjęcie 2 z 3

Poprzednie Następne

Reklama