Wróć do galerii

Prawie 20 ton zboża wysypało się na drogę. Kierowcy podróżujący z Łomży do Ostrołęki mogą spodziewać się utrudnień [FOTO]

Zdjęcie 3 z 3

Poprzednie

Reklama