Powrót
Poprzednie
Wróć do galerii
Uczniowie III Liceum jechali na pielgrzymkę. W autokar wjechała ciężarówka. [FOTO]
Zdjęcie 5 z 5
Poprzednie
Udostępnij
Reklama