Wróć do artykułu

Zdjęcia Uczniowie III Liceum jechali na pielgrzymkę. W autokar wjechała ciężarówka. [FOTO] - fotorelacja

10/04/2014 | Autor: Portal mylomza.pl | źródło: mylomza.pl

Łomża - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości