Zakończyła się akcja „Staż w Twoim Regionie”, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Od lipca do końca września szczęśliwa dwudziestka odbywać będzie praktyki w spółce PEPEES.
Po raz siódmy studenci, uczniowie i osoby bezrobotne mają możliwość podjęcia stażu w jednym z największych zakładów pracy w regionie. Poznają oni pracę w pionie produkcji, kontraktacji, skupu oraz jakości i technologii czy informatyki.
- Teraz przed władzami PEPEES kolejne wyzwanie. Musimy pokazać młodzieży, że ich merytoryczna wiedza podparta praktycznym doświadczeniem, jakie pozyskają w PEPEES, przynosi efekty edukacyjne i zawodowe – podkreśla Wojciech Faszczewski, Prezes PEPEES.
„Staż w Twoim regionie” to część programu „Region dla Młodych”, który narodził się w wyniku spotkań z ludźmi młodymi. Kampania PEPEES kierowana jest do dzieci, młodzieży ze szkół gimnazjalnych i licealnych oraz studentów.