Reklama

Wypadek za Wizną. Było naprawdę niebezpiecznie! [FOTO]

10/02/2014 07:16

Samochód dostarczający butle z gazem i osobowa honda zderzyły się na łuku drogi tuż za Wizną. Choć w kolizji nikt nie ucierpiał, zdarzenie okazało się naprawdę niebezpieczne- dziesiątki rozsypanych butli groziły gigantycznym wybuchem!

Do wypadku doszło w sobotę ok. godz. 8.00 rano. Samochód dostawczy wiozący butle z gazem, na łomżyńskich numerach rejestracyjnych i honda accord zderzyły się na łuku drogi, w pobliżu Wizny.

Kierująca hondą kobieta straciła panowanie nad kierownicą i zjechała do przydrożnego rowu. Z przyczepy samochodu dostawczego wysypały się dziesiątki butli wypełnionych gazem.

Na miejscu pracowali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wiźnie i komend w Łomży i Białymstoku. Funkcjonariusze przyznali, że taka ilość butli z gazem stwarzała realne zagrożenie wybuchem.

Reklama

- Usuwanie skutków kolizji zajęło kilka godzin- relacjonuje bryg. Jan Chludziński, zastępca komendanta miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Łomży.

Na szczęście, w wypadku nikt nie został poszkodowany. Ruch na trasie między Łomżą a Białymstokiem został przywrócony około południa.

Zdjęcia dzięki uprzejmości  OSP Wizna https://www.facebook.com/OSPWizna .

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości